Радник Байдена вирушає на Близький Схід для переговорів щодо війни в Газі

Радник Байдена вирушає на Близький Схід для переговорів щодо війни в Газі | INFBusiness

Радник Байдена вирушає на Близький Схід для переговорів щодо війни в Газі 18.05.2024 02:27 Укрінформ Радник президента США з питань нацбезпеки Джейк Салліван впродовж наступних двох днів перебуватиме в Саудівській Аравії й Ізраїлі, де проведе зустрічі з державним керівництвом обох країн щодо досягнення миру в регіоні.

Про це повідомив у п’ятницю в Вашингтоні радник Білого дому Джон Кірбі, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Завтра він (Джейк Салліван – ред.) зустрінеться з прем’єр-міністром і наслідним принцом Мохаммедом бін Салманом, щоб обговорити двосторонні та регіональні питання, звісно, війну в Газі та поточні зусилля для досягнення тривалого миру й безпеки в регіоні»,- повідомив Кірбі.

У неділю, високопоставлений радник Байдена вирушить до Ізраїлю, де зустрінеться з керівництвом держави, в тому числі, прем’єр-міністром Нетаньягу. Під час переговорів йтиметься про війну в секторі Гази, в тому числі, переговори щодо звільнення всіх заручників й розв’язання гуманітарної кризи.

Як повідомляв Укрінформ, у полоні ХАМАСу та інших терористичних угруповань у секторі Гази упродовж уже 224 днів залишаються 132 ізраїльських заручники, серед яких поранені, хворі, люди похилого віку, діти й жінки.

Ізраїль США Сектор Гази Джейк Салліван

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *