Кім Чен Ин з нагоди 9 травня побажав Путіну перемоги «в боротьбі з імперіалістами»

Кім Чен Ин з нагоди 9 травня побажав Путіну перемоги «в боротьбі з імперіалістами» | INFBusiness

Кім Чен Ин з нагоди 9 травня побажав Путіну перемоги «в боротьбі з імперіалістами» 09.05.2024 03:58 Укрінформ Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин з нагоди відзначення в Росії свята 9 травня висловив підтримку Володимиру Путіну та побажав перемоги «в боротьбі з гегемоністською політикою імперіалістів».

Як передає Укрінформ, про це йдеться у вітальному посланні Кіма, опублікованому північнокорейським державним інформагентством KCNA.

У своєму посланні північнокорейський диктатор заявив, що перемогу у Другій світовій війні здобув «російський народ». За його словами, та війна показала, що «будь-який агресор, котрий намагається домінувати над світом і підкорити його, ніколи не зможе уникнути знищення».

Кім вважає, що сьогодні російський народ під керівництвом Путіна «успішно несе вперед гордість переможного воєнного покоління» і називає російського очільника лідером зусиль із захисту суверенітету Росії від «жорстоких викликів і загроз з боку ворожих сил», вочевидь, вказуючи на російську агресію проти України.

«Я висловлюю тверду підтримку і солідарність зі святою справою Росії та сподіваюся, що ви та хоробра російська армія і народ здобудете нову перемогу в боротьбі з гегемоністською політикою і свавіллям імперіалістів», – ідеться у посланні Кім Чен Ина.

Як повідомляв Укрінформ, з кінця минулого року КНДР відправила Росії майже 11 тисяч контейнерів з боєприпасами, а також кількадесят балістичних ракет і пускові установки до них.

КНДР Путін Росія Війна Кім Чен Ин Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *