До Гази відновили постачання гумдопомоги через плавучий док, який побудували американці

До Гази відновили постачання гумдопомоги через плавучий док, який побудували американці | INFBusiness

До Гази відновили постачання гумдопомоги через плавучий док, який побудували американці 23.05.2024 21:39 Укрінформ До Гази поновили доправлення гуманітарної допомоги через плавучий док США після кількаденної перерви, викликаної мародерством.

Про це повідомила речниця Світової продовольчої програми Шаза Мограбі, передає Укрінформ із посиланням на Reuters.

За словами Мограбі, доставка вантажів поновилася у вівторок, коли на склади прибуло 17 вантажівок, наступного дня їх було 27.

«Наскільки мені відомо, увесь вантаж було отримано й жодних інцидентів не трапилося», – сказала вона.

Мограбі додала, що частина вантажу буде розподілена Світовою продовольчою програмою, а решта – іншими гуманітарними організаціями.

Як повідомлялося, споруджений американськими військовими плавучий док поблизу узбережжя Гази розпочав приймати гуманітарні вантажі минулої п’ятниці. Однак на вихідних його припинили використовувати, оскільки вантажівки з гумдопомогою розграбовували. ООН довелося розробити новий, безпечніший маршрут.

Як повідомлялося, плавучий док для доставки гуманітарної допомоги до Гази коштував США щонайменше 320 млн дол. Після завершення першого етапу будівництва причал щодня зможе приймати 90 вантажівок, а після добудови – до 150.

Фото: Mustafa Hassona/Anadolu/Getty Images

Гуманітарна допомога Ізраїль Сектор Гази

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *